پودر پرپشت کننده مو سامسون هیر فیبرز Hair Fibers Refill kit

جدید

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) : کافی است تماس بگیرید و یا کد 9356 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

جزییات بیشتر

229,000تومان

در صورت سفارش از خارج از کشور وارد می شود

- +

 
بررسی تخصصی

پودر پرپشت کننده مو سامسون هیر فیبرز Hair Fibers Refill kit  به صورت پاکتی و به رنگ قهوه ای ، قهوه ای تیره، قهوه ای ملایم، خاکستری تیره  و مشکی ملایم ارائه می شود. شما می توانید محتوی این پاکت را در بطری های محصولات مشابه از جمله تاپیک و یا برند های دیگر بریزید. انتخابی ایده آل برای شما خواهد بود در صورتی که موهای کم پشتی دارید. برای پر و حجیم ضخیم نشان دادن بخش های از موی سر که خالی و کم تراکم است، این محصول کاملا طبیعی و بدون ضرر می باشد. به راحتی با شامپو شسته می شود. سپری پرپشت کننده مو به شما کمک می کند تا بخش هایی از سر خود که موهای کم دارد را پوشش دهد و همچون الیاف طبیعی و واقعی مو دیده می شود . افراد بسیاری از این محصول استفاده کرده و اعلام رضایت کرده اند. اسپری پرپشت کننده مو کاملا سالم و تست شده است و هیچگونه عارضه ای ایجاد نمی کند. اسپری پرپشت کننده مو به صورت پورد هم موجود می باشد و برای تمام انواع مو  توانید مورد استفاده قرار دهید. با استفاده از این محصول موهای سر شما کاملا پرپشت، تارهای ضخیم و زیبا دیده می شود. با جذب شدن ذرات پودر به تارهای مو که به رنگ موهایتان است ، تارهای مو ضخیم تر و حجیم تر به نظر می رسد و بخش هایی از موی سر که کم پشت و نازک شده است را بهتر نمایش می دهد.

فروشگاه ارشاکو از شما درخواست دارد چنانچه تجربه، نقد و بررسی و یا پیشنهادی درباره  پودر پرپشت کننده مو سامسون هیر فیبرز Hair Fibers Refill kit دارید آن را در قسمت نقد و بررسی ثبت نموده و در صورت رضایت از محصول، این صفحه را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

فروشگاه اینترنتی ارشاکو  پودر پرپشت کننده مو سامسون هیر فیبرز Hair Fibers Refill kit  را با قیمت مناسب برای شما مهیا نموده است تا از خرید پر پشت کننده مو اورجینال با قیمت مناسب لذت ببرید.

نوشتن دیدگاه

پودر پرپشت کننده مو سامسون هیر فیبرز Hair Fibers Refill kit

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) : کافی است تماس بگیرید و یا کد 9356 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

نوشتن دیدگاه

محصولات مرتبط

30 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0