شیشه و سرشیشه شور ناک NUK 1932 Bottle and Teat Brush

جدید

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) :  کافی است تماس بگیرید و یا کد 12299 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

جزییات بیشتر

54,000تومان

این محصول در انبار موجود نیست

برند : ناک ( NUK )

 
بررسی تخصصی

شیشه و سرشیشه شور ناک NUK 1932 Bottle and Teat Brush یک شیشه شور مقاوم و با کیفیت است که می توان از آن برای شستشوی انواع شیشه ها ، بطری ها و لیوان های کودک استفاده نمود. برس های شیشه شور ناک بسیار مقاوم بوده و از بدنه شیشه شور جدا نمی شوند . زبری متناسب این برس شیشه شور تمام آثار چربی ناشی از شیر را به آسانی از داخل شیشه پاک کرده و می تواند مدت ها از آن برای شستشوی لوازم کودک استفاده نمود .همچنین در قسمت انتهایی دسته نیز برس کوچکی برای شستشوی سر شیشه ها و حفره های کوچک موجود در لوازم کودک قرار گرفته است تا با نهایت دقت بتوان وسایل کودک را تمیز نگه داشت. یکی از عمده مشکلات شیشه شور ها این است که بعد از مدتی تغییر شکل داده و یا تارهای برس آنها به مرور زمان ریزش پیدا می کند . در این صورت برخی شیشه شورهای سیلیکونی را جایگزین می کنند که آنها نیز به دلیل انعطاف پذیری کمی که دارند نمی توانند برای تمام وسایل قابل کاربرد باشند. ناک این مشکل را برای مادران بطور 100% حل کرده است. شیشه و سرشیشه شور ناک هم دوام بسیار بالایی داشته و می تواند در تمام دوران شیرخوارگی به شستن شیشه های کودک ادامه دهد و هم انعطاف پذیری بالایی دارد و می تواند برای تمام لوازم کودک استفاده شود. 

فروشگاه ارشاکو از شما درخواست دارد چنانچه تجربه، نقد و بررسی و یا پیشنهادی درباره شیشه و سرشیشه شور فیلیپس اونت Philips Avent A145/06 Bottle and Teat Brush دارید آن را در قسمت نقد و بررسی ثبت نموده و در صورت رضایت از محصول، این صفحه را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.
فروشگاه اینترنتی ارشاکو شیشه و سرشیشه شور فیلیپس اونت Philips Avent A145/06 Bottle and Teat Brush را با قیمت مناسب برای شما مهیا نموده است تا از خرید برس شیشه شور اورجینال با قیمت مناسب لذت ببرید.

نوشتن دیدگاه

شیشه و سرشیشه شور ناک NUK 1932 Bottle and Teat Brush

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) :  کافی است تماس بگیرید و یا کد 12299 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

نوشتن دیدگاه

محصولات مرتبط

11 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0