ماشین اصلاح پرومکس 9900 Promax Shaver

جدید

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) :  کافی است تماس بگیرید و یا کد 11413 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

جزییات بیشتر

455,000تومان

محصولات شرکتی دارای گارانتی میباشند

- +

 
بررسی تخصصی

ماشین اصلاح پرومکس 9900 Promax Shaver با تیغه های استیل مقاوم ضد زنگ مو های صورت را از نزدیک ترین سطح تماس کوتاه میکند. ریش تراشی چرخشی که علاوه برسری اصلی یک سری جداگانه ی خط زن نیز دارد که بوسیله ی آن شما میتوانید مو های ریش و سیبیل خود را براحتی به شکل دلخواه مرتب نمایید.سری خط زن خود دارای دو تریمر باریک ۸/۳ میلیمتر و پهن ۳۲ میلیمتر می باشد که برای هر گونه خط انداختن مو های صورت مناسب می باشد.دستگاه قابل استفاده به صورت بی سیم ( باتری قابل شارژ) و با سیم (برق خانگی) می باشد.مدت زمان شارژ کامل دستگاه ۹۰ دقیقه می باشد و پس از آن تا ۶۰ دقیقه قابل شارژدهی است. درصد باتری باقی مانده از طریق صفحه نمایش دیجیتال روی ماشین قابل مشاهده می باشد. هم چنین یک پایه ی شارژ همراه دستگاه ارائه شده است که شارژ شدن آن را راحت تر می نماید. گرچه ماشین اصلاح پرومکس ۹۹۰۰ در برابر پاشیدن آب مقاوم است اما باید توجه داشته باشید که ضد آب نبوده و آب نباید به داخل دستگاه نفوذ نماید. برای جلوگیری از آسیب رسیدن به دستگاه حین حمل و انتقال ، قفل مسافرتی نیز برای آن تعبیه شده است.

فروشگاه ارشاکو از شما درخواست دارد چنانچه تجربه، نقد و بررسی و یا پیشنهادی درباره ماشین اصلاح پرومکس 9900 Promax Shaver دارید آن را در قسمت نقد و بررسی ثبت نموده و در صورت رضایت از محصول، این صفحه را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.


فروشگاه اینترنتی ارشاکو ماشین اصلاح پرومکس 9900 Promax Shaver را با قیمت مناسب برای شما مهیا نموده است تا از خرید ماشین اصلاح اورجینال با قیمت مناسب لذت ببرید.

 
ویژگی ها

سایر مشخصات محصول

مدت زمان برای شارژ شدن : 90 دقیقه
زمان استفاده پس از شارژ : 60 دقیقه
امکان شارژ شدن سریع :
دارای استند شارژ :
منبع تغذیه : باتری قابل شارژ (بی سیم)
دارای قابلیت شستشو :
ضد آب :
خط زن :
جنس تیغه ها : استیل ضد زنگ
نوع ریش تراش یا ماشین اصلاح : چرخشی

نوشتن دیدگاه

ماشین اصلاح پرومکس 9900 Promax Shaver

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) :  کافی است تماس بگیرید و یا کد 11413 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

نوشتن دیدگاه

محصولات مرتبط

30 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0