موزن گوش و بینی و ابرو میکرو تاچ پرومکس PROMAX Clipper Nose and Ear Microtouch 3712

جدید

موجودی بی ثبات : برای کسب اطلاع از موجودی این کالا تماس بگیرید و یا کد 860 را به شماره پیامک 50002016002036 ارسال کنید.

جزییات بیشتر

96,000تومان

محصولات شرکتی دارای گارانتی میباشند

- +

 
بررسی تخصصی

موزن میکرو تاچ گوش و بینی و ابرو پرومکس 3712 بسیار کوچک و سبک و رنگی است و با یک باطری قلمی کوچک 1.5 ولتی قابل استفاده می باشد. 
موزن میکرو تاچ گوش و بینی و ابرو 3712 دارای یک خط زن دقیق و کوچک با تیغه استیل نیز برای مرتب کردن خط ریش و سیبیل است. موزن گوش و بینی و ابرو پرومکس قابل شستشو است. 
سیستم خطی قطع مو استفاده از دستگاه را ایمن کرده و طراحی خطی تیغه این امکان را فراهم کرده تا بتوان از دستگاه جهت اصلاح و مرتب کردن ابرو نیز استفاده کرد.
موزن گوش و بینی پرومکس دارای دو شانه 3 و 6 میلی متری است که با قرار دادن آن بر روی سری دستگاه می توان میزان بلندی موها را در هنگام مرتب کردن ابروها تنظیم نمود.
درپوش محفظه دارای سه عملکرد مختلف می باشد. با چرخش در جهت عکس عقربه های ساعت درپوش باز می شود و به این ترتیب می توان باتری را در محفظه قرار داد.این دستگاه با چرخش در جهت عقربه های ساعت روشن می شود. هنگامی که دستگاه روشن است، با چرخش بیشتر در جهت عقربه های ساعت چراغ نشان گر دستگاه روشن می شود.
جهت استفاده از بالاترین کارائی دستگاه فقط از باتری های آلکالاین استفاده کنیدو هرگز از باطری های معمولی یا باطری های شارژی استفاده نکنید چون باعث کاهش کارایی دستگاه می شود.

فروشگاه ارشاکو از شما درخواست دارد چنانچه تجربه، نقد و بررسی و یا پیشنهادی درباره موزن گوش و بینی و ابرو پرومکس PROMAX Clipper Nose and Ear Microtouch 3712  دارید آن را در قسمت نقد و بررسی ثبت نموده و در صورت رضایت از محصول، این صفحه را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.


فروشگاه اینترنتی ارشاکو موزن گوش و بینی و ابرو پرومکس PROMAX Clipper Nose and Ear Microtouch 3712 را با قیمت مناسب برای شما مهیا نموده است تا از خرید موزن گوش و بینی اورجینال با قیمت مناسب لذت ببرید.

 
ویژگی ها

سایر مشخصات محصول

تکنولوژی اصلاح : برش مستقیم
سایر ویژگی ها : دو شانه 3 و 6 میلی متری -فرچه تمیز کردن دستگاه- در پوش محافظ
امکان شارژ شدن سریع :
دارای استند شارژ :
منبع تغذیه : باتری قلمی
دارای قابلیت شستشو :
ضد آب :
خط زن :
جنس تیغه ها : استیل
جنسیت : مردانه

نوشتن دیدگاه

موزن گوش و بینی و ابرو میکرو تاچ پرومکس PROMAX Clipper Nose and Ear Microtouch 3712

موجودی بی ثبات : برای کسب اطلاع از موجودی این کالا تماس بگیرید و یا کد 860 را به شماره پیامک 50002016002036 ارسال کنید.

نوشتن دیدگاه

محصولات مرتبط

30 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0