سشوار وحالت دهنده مو پرومکس PROMAX Hair Dryer and Styler 6017

جدید

موجودی بی ثبات :  برای کسب اطلاع از موجودی این کالا تماس بگیرید و یا کد 770 را به شماره پیامک 50002016002036 ارسال کنید.

جزییات بیشتر

0تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

سشوار و حالت دهنده مو پرومکس PROMAX Hair Dryer and Styler 6017 دارای طراحی ارگونومیک است و دارای چهار سری مختلف برای آرایش مو می باشد.
سشوار 6017 دارای سه حالت می باشد. حالت اول جریان هوای متوسط و ملایم با توان 500 وات ، حالت دوم جریان هوای زیاد و گرم با توان 1000 وات و حالت سوم جریان هوای زیاد و خنک با توان 250 وات است. براساس میزان رطوبت موها از سه حالت فشار باد یکی را انتخاب کنید.

سشوار وحالت دهنده موپرومکس  دارای برس دندانه ای فلزی بزرگ 32 میلی متری با روکش سرامیک جهت شانه کردن و حالت دادن به موها می باشد. فر موی 16 میلی متری با روکش سرامیک برای  فرهای ریز مو است.
برس نیم تخت نرم برای شانه کردن مو در حین سشوار کشیدن  و سری متمرکز کننده باد باعث می شود قدرت بیشتری از دهانه خارج و موها  را سریع تر خشک کند.

برای حالت دادن به مو، موها را در  دسته یک سانتی متری دسته بندی کنید. سری مناسب و حالت مناسب را انتخاب و موهای خود را آرایش کنید. سشوار پرومکس دارای کیف دارای جایگاه مخصوص برای هر قطعه است.

فروشگاه ارشاکو از شما درخواست دارد چنانچه تجربه، نقد و بررسی و یا پیشنهادی درباره سشوار وحالت دهنده موپرومکس PROMAX Hair Dryer and Styler 6017  دارید آن را در قسمت نقد و بررسی ثبت نموده و در صورت رضایت از محصول، این صفحه را با دوستان و آشنایان خود به اشتراک بگذارید.

فروشگاه اینترنتی ارشاکو سشوار وحالت دهنده موپرومکس PROMAX Hair Dryer and Styler 6017 را با قیمت مناسب برای شما مهیا نموده است تا از خرید سشوار اورجینال با  قیمت مناسب لذت ببرید

 
ویژگی ها

مشخصات عطر و ادکلن

جنسیت : زنانه و مردانه

سایر مشخصات محصول

سایر ویژگی ها : کم صدا-2حالت باد گرم-3حالت سرعت -فیلتر پشتی- برس دندانه فلزی- موپیچ- برس نیم تخت نرم- سری متمرکز کننده
طول سیم : 1.8 متر
حلقه آویختن :
فیلتر هوای قابل تعویض :
باد سرد :
نوع مصرف : خانگی
توان : 1000وات

نوشتن دیدگاه

سشوار وحالت دهنده مو پرومکس PROMAX Hair Dryer and Styler 6017

موجودی بی ثبات :  برای کسب اطلاع از موجودی این کالا تماس بگیرید و یا کد 770 را به شماره پیامک 50002016002036 ارسال کنید.

نوشتن دیدگاه

محصولات مرتبط

30 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0