ماشین ریش تراش فوق حساس دو بعدی فیلیپس RQ1175 Shaver Philips

جدید

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) :  کافی است تماس بگیرید و یا کد 701 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

جزییات بیشتر

1,202,000تومان

این محصول در انبار موجود نیست

 
بررسی تخصصی

ماشین ریش تراش فوق حساس دو بعدی فیلیپس  Shaver Philips RQ1175 دارای تکنولوژی Lift & Cut می باشد که با بلند کردن مو و قطع آن، موی صورت را تا زیر سطح پوست اصلاح می کند. تیغه های ریش تراش فوق حساس دو بعدی فیلیپس  RQ1175 Shaver Philips با حداقل اصطکاک به سهولت روی پوست حرکت کرده و موها را از ته می تراشند. طراحی شیارهای ریش تراش دارای شکاف برای قطع کردن موهای معمولی، شکاف برای موهای بلند و خوابیده و سوراخ های ریز برای ته ریش های کوتاه می باشد. ریش تراش فوق حساس  دو بعدی فیلیپس  RQ1175  Shaver  Philipsامکان استفاده به هر دو صورت خشک و مرطوب را دارد و امکان استفاده در حمام را دارد.

ریش تراش فوق حساس دو بعدی فیلیپس RQ1175 Shaver Philips بدون سیم و امکان شارژ نیز دارد. این ریش تراش در 1 ساعت شارژ و پس از شارژ کامل به مدت 50 دقیقه از آن می توان استفاده کرد. برای شارژ دستگاه را روی پایه شارژ قرار داده و سپس پایه را به آداپتور وصل کنید تا دستگاه شروع به شارژ شدن کند. این ریش تراش مجهز به ولتاژ جهانی 100 تا 240 ولت می باشد که به صورت خودکار تنظیم می شود و می توان از آن در هر نقطه از جهان استفاده نمود. تیغه های ریش تراش فوق حساس دو بعدی فیلیپس  RQ1175 Shaver Philipsقابل شستشو است. با باز کردن فویل ها می توان تیغه ها را زیر آب گرفت تا کاملأ تمیز شوند. ریش تراش فوق حساس دو بعدی فیلیپس  RQ1175 Shaver Philips خط زن دقیقی دارد با استفاده از آن می توان موهای کنار گوش و پشت گردن را اصلاح کرد.
تیغه های چند منظوره با ترکیب سه نوع فن آوری مختلف روی تیغه که عبارتند از :شکاف برای قطع کردن موهای معمولی– کانال برای موهای بلند و خوابیده– سوراخهای ریز برای ته ریش های کوتاه که بهترین نتیجه اصلاح را با کمترین صدمه به پوست منجر می شوند .
فروشگاه اینترنتی ارشاکو ریش تراش فوق حساس دو بعدی فیلیپس  RQ1175 Shaver Philips را با قیمت مناسب برای شما مهیا نموده است تا از خرید ریش تراش اورجینال با قیمت مناسب لذت ببرید.

 
ویژگی ها

مشخصات عطر و ادکلن

جنسیت : مردانه

سایر مشخصات محصول

نوع ریش تراش یا ماشین اصلاح : چرخشی
جنس تیغه ها : استیل
خط زن :
ضد آب :
دارای قابلیت شستشو :
دارای استند شارژ :
قابل استفاده به صورت خشک و مرطوب :
زمان استفاده پس از شارژ : 1 ساعت
مدت زمان برای شارژ شدن : 1 ساعت
سایر ویژگی ها : قفل مسافرتی

نوشتن دیدگاه

ماشین ریش تراش فوق حساس دو بعدی فیلیپس RQ1175 Shaver Philips

پرداخت هزینه پس از دریافت کالا (سراسر کشور) :  کافی است تماس بگیرید و یا کد 701 را به شماره 30007006008000 پیامک کنید.

نوشتن دیدگاه

محصولات مرتبط

30 محصول مشابه یافت شد

منو

مقایسه 0